UUDISED

Perearstide mure uurimine viis uurimistöö stipendiumi saamiseni
2017-12-14
Kõrge kolesterooliga kimpus olevate patsientide lihaskaebuste uurimine tõi Tartu Ülikooli farmaatsiatudengile BENU uurimistöö stipendiumi. Proviisoriõppe uurimistöös, mis teostati koostöös sporditeaduste ja füsioteraapia instituudiga, selgitati müomeetria abil, kuidas mõjutab pidev statiinide manustamine patsientide lihaseid.
Grit Šadeiko algatas kampaania vähekindlustatud laste koduapteekide täiendamiseks
2017-12-08
Eesti Maaomavalitsuste Liit kaardistas ligi 600 toimetulekuraskustes pere, kes vajavad abi koduapteegi koostamisel. Heategevusfond Dharma ja Benu Apteek algatasid kampaania, mille kaudu saavad apteegikülastajad teha annetusoste puudust kannatavate perede koduapteekidesse. 
Eestisse jõudis D-vitamiini kiirtest
2017-09-29
Eestisse jõudsid maailma esimesed laborivälised D-vitamiini taseme mõõtmise seadmed, mis annavad inimestele võimaluse oma tervisenäitajaid kontrollida kiiresti ja ilma perearsti juurde minemata.
Proviisoritudengid hakkavad võistlema teadusstipendiumitele
2017-09-04
Tartu Ülikooli farmaatsia instituudis kuulutatakse täna välja konkurss sotsiaalfarmaatsia uurimistööde ja teadustegevuse stipendiumidele, mida annavad välja BENU Apteek ja Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts.  
Benu Apteek sai valdkonna esimesena keskkonnasõbralikkuse sertifikaadi
2017-08-03
Benu Apteek ja ravimite hulgimüügiga tegelev Benu emaettevõte Tamro Eesti said oma valdkonna esimestena sertifikaadi, mis kinnitab nende ettevõtete keskkonnasõbralikkust. Rahvusvahelise energiajuhtimise sertifikaat ISO 50001 näitab, et ettevõttes kasutatakse energiaressursse efektiivset ja keskkonnabralikult.
Nabi ja Mäe olümpiaettevalmistuse ühisrahastus käib apteegi kaudu
2017-06-14
Prognoosi kohaselt panustavad vähemalt 15 000 eurot Heiki Nabi ja teiste Eesti maadlejate olümpiaettevalmistusse BENU apteegi kliendid, täites sellega umbes 10% vajalikust eelarvest.    
Narva Energiajooksul saab tasuta oma kehakoostist uurida
2017-06-09
Lisaks vägevale spordielamusele Eesti pikamaajooksjate eliitseltskonnas, saavad tervisesportlased homme, 10. juunil toimuval Narva Energiajooksul tasuta mõõta ka oma kehakoostist.
Eesti suurim erivajadustega laste kool sai ratastoolikiige
2017-05-22
Tallinna Tondi Põhikoolis võeti täna pidulikult kasutusele erivajadustega lastele sobivad kiiged. Samal ajal oli Eesti suurimas erivajadustega laste koolis töövisiidil sotsiaalkaitseminister Kaia Iva, kes tutvus kooli olukorraga ning arutles juhtkonnaga valdkonna murekohtade teemal.
Täna avati Lasnamäel Eesti suurim Benu apteek
2017-03-30
Täna avati Lasnamäe tervisemajas enam kui 200-ruutmeetrise pinnaga BENU apteek, mille sortimendist leiab ligikaudu ligi 3000 ravimit ning traditsiooniliste apteegikaupade kõrval laia valiku ilu- ja tervisetooteid.  
Tasuta tervisekontroll tõi tuhanded inimesed apteeki
2017-03-24
Tasuta kehakoostise määramise võimalus on kolme nädalaga toonud BENU apteekidesse üle 1500 inimese. Silmatorkavalt palju on kehakoostise mõõtmise vastu huvi tundnud erinevas vanuses mehed, kes tavaliselt ga sageli apteeki ei lasta.  
Apteekidesse jõudis innovatiivne kehakoostise raport
2017-03-08
BENU apteek ja tervisetehnoloogiaettevõte LabToWellness arendasid välja uudsel tarkvaralahedusel põhineva kehakoostise mõõtmise teenuse, mis aitab seni pigem spordimeditsiinikeskustesse kuulunud ja kulukal protseduuril massidesse uda.      
Tamro Eestile omistati hea turustamistava sertifikaat
2016-09-05
Ravimiameti auditi tulemusel omistati Tamro Eestile ravimite hea turustamistava sertifikaat (GDP), mis kinnitab ettevõtte tegevuse igakülgset vastavust Euroopas kehtestatud ravimite hulgimüügi reeglitele. Ravimiamet omistas sellel aastal läbi viidud auditi tulemusel Tamro Eestile GDP sertifikaadi, mis näitab ettevõtte vastavust Euroopa Liidus kehtestatud ravimite hea turustamistava suunistele.     
Uuring: Eesti inimesed on enim rahul apteekide, kinode ja tanklate teenusega
2016-01-28
TNS Emor viis mullu detsembris Eesti elanike seas läbi soovitusindeksi uuringu, millest ilmnes, et kõrgeima soovitusväärtusega teenindusvaldkonnad on apteegid, kinod ja tanklad. „Parima soovitusindeksiga ettevõtete tabelit troonivad võrdse tulemusega Südameapteek, Ülikooli apteek ja BENU apteek, neile järgnevad Neste tanklad ja Cinamoni kino Tartus,“ märkis TNS Emori uuringuekspert Katrin Vaisma."Esikümnesse mahuvad veel Coca-Cola Plaza, Statoil, Apotheka ja Alexela. Apteegid saavad kõrgeid hinnanguid tänu sellele, et klientide jaoks on nõustaval müügitegevusel suur väärtus ning Eesti apteekides töötavad hea ettevalmistusega klienditeenindajad. Apteegid ja tanklad on alati näidanud stabiilselt rget tulemust,“ ütles Vaisma.  
Noorte proviisorite ideed Eesti ravisüsteemi ja patsientide ravitulemuste parendamiseks pälvisid stipendiumi
2016-01-16
Täna, 25. jaanuaril andsid Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts ja BENU Apteek tulevastele proviisoritele üle stipendiumid, millega tunnustati vähihaigete ravikvaliteedi parandamist, ravimite regulaarset kasutamist ning müügiesindajate rolli puudutavate uurimistööde tegijaid. Stipendiumi eesmärk on motiveerida üliõpilasi oma eriala arengus kaasa töötama ja tlema.