JAUNUMI

Ar skanīgu sveicienu Tamro un BENU Aptieka vēl veselīgus un lustīgus Jāņus!
2024-06-17
Jau pavisam drīz svinēsim gada īsāko nakti, kas ir bagāta ar tradīcijām un līksmību. Lai gan Jāņu svinēšanas tradīcijas katram var atšķirties, nevaram iztikt bez Jāņu zālēm, vainagu pīšanas, siera un citu gardumu ēšanas un ugunskura baudīšanas ar dziesmām un dejām. Tamro un BENU Aptieka novēl ikvienam veselīgus, skanīgus un priecīgus Jāņus! Lai Jāņu nakts ir piepildīta ar ugunskuru gaismu, dziesm un labu noskojumu!
Svinam vasaru koši kopā ar BENU Aptieku!
2024-06-03
BENU Aptieka palīdzēs ikvienam izbaudīt vasaru košāk, drošāk un patīkamāk! Visu vasaru lieliski piedāvājumi ar aktuālajiem produktiem gan skaistumam, gan profilaksei un veselības uzturēšanai! Lai pasargātu ādu no saules stariem, kā arī to atbilstoši koptu, lai vienmēr, dodoties pie dabas, līdzi būtu viss vajadzīgais aizsardzībai pret insektiem un neparedzētām raizēm, kad vajadzīgi kādi vitamīni, medikamenti vai vienkārši zinoša farmaceita padoms – BENU Aptieka ir koar jums!
Aptieka1 svin 20 gadu jubileju!
2024-06-03
Šovasar aptieka1 neatkarīgo aptieku savienība atzīmē lielu jubileju – kopš tās dibināšanas aizvadīti jau apaļi 20 gadi! Šobrīd aptieka1 ir vadošā neatkarīgo aptieku savienība Latvijā, kas apvieno jau 101 lielu un mazu aptieku Rīgā un citās pilsētās, pagastos un ciemos. Atskatoties uz pieredzes bagāto 20 gadu ceļu, šovasar uzsākam īpašu projektu – “Divdesmitgades sarunas”, kurās tiksimies ar aptieku īpašniekiem, kas ir bijuši ar mums kopš pašiem pirmsākumiem. Runāsim par paveikto, svarīgo, sirdij tuvo un nākotnē iecerēto! Ieskatieties msu divdesmitgades ceļā koar mums!
BENU Aptieka un Tamro Baltics darbinieki plašā pulkā startē Rimi Rīgas maratonā
2024-05-20
18.–19.maijā Rīgā notika ikgadējais Rimi Rīgas maratons, piedāvājot skriet gribētājiem plašu distanču dažādību, lieliskas emocijas un saulainus laikapstākļus. Šogad dalībai šajās sacensībās dažādās distancēs reģistrējās 33 003 dalībnieki no 104 pasaules valstīm, kas, kā atzīst organizatori, ir teju lielākais Rimi Rīgas maratonā reģistrēto skrējēju skaits pasākuma vēsturē. Dalībnieku pulkam šogad pievienojās 26 entuziasma pilni apvienotās BENU Aptieka un Tamro Baltics komandas dalībnieki, kas pārstāvēja 5 km, 10 km un 21 km skriešanas distances, izbaudīja lielisko atmosfēru un jus gandati par paveikto.
BENU e-Aptieka svin 3 gadu jubileju ar vērienīgu kampaņu!
2024-05-02
Šī gada maijā aprit 3 gadi kopš BENU e-Aptiekas darbības sākuma. Šajā laikā BENU e-Aptieka ir ievērojami augusi un attīstījusies, piedāvājot klientiem arvien plašāku sortimentu, kurā šobrīd ir jau teju 6000 produktu, interesantus jaunumus, izdevīgus piejumus un plas atlaides.  
Ēnu dienas ietvaros 49 skolēni iepazīst farmaceita darbu BENU Aptiekās
2024-04-05
4. aprīlī Latvijā notika “Ēnu diena”, un tās ietvaros BENU Aptieka uzņēma plašu skaitu skolēnu. Ēnotājiem durvis vēra piecpadsmit BENU Aptiekas, uzņemot 49 ēnas, kas apliecina augstu interesi par farmaceita profesiju un darba iesm BENU Apties.
BENU Aptiekās – īpaši piedāvājumi personām ar invaliditāti
2024-04-01
Rūpējoties par personām ar invaliditāti, BENU Aptieka piedāvā īpašu atlaidi pirkumiem aptiekās klātienē. Katru pirmdienu BENU Aptiekās, uzrādot farmaceitam invaliditātes apliecību un BENU klientu karti, klienti sem 20 % atlaidi!
Tamro Baltics valdei pievienojas jauni dalībnieki
2024-03-01
Tamro Baltics ar prieku paziņo par Baltijas valdes sastāva paplašināšanu. Pēc līdzšinējā Tamro Baltics B2B kanālu un piegādes ķēdes direktora Kestuta Dubinkas lēmuma aiziet no uzņēmuma pēc 20 gadu darba, tostarp pēdējos trīs gadus strādājot Baltijas valdes sastāvā, tika nolemts paplašināt Baltijas valdes sastāvu. “Paplašinātā komanda ļaus mums vairāk koncentrēties uz iespējām Baltijas veselības aprūpes tirgū, kā arī izmantot iekšējo efektivitāti Baltijas valstīs kopā ar mūsu spēcīgajām vietējām vadības komandām Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Būdami lielākais farmācijas vairumtirgotājs Baltijā un vadošais aptieku tīkls, esam apņēmušies rūpēties par pacientiem un klientiem visās Baltijas valstīs,” par izmaiņām uzņēmumā valdē saka Tamro Baltics izpilddirektors Leons Jankelevs.
Jaunums aptieka1 aptiekās – uzkrājošā klienta karte!
2024-02-01
Sākot ar februāri, 30 aptiekās visā Latvijā jau ir pieejama aptieka1 uzkrājošā lojalitātes karte! Tā sniedz aptieka1 klientiem vēl izdevīgākas iepirkšanās iespējas – gan īpašas atlaides un piedāvājumus, gan uzkrājumu no veiktajiem pirkumiem. Piesakoties šai kartei, klienti saņem: 3 % uzkrājumu no pirkumiem.* Senioru atlaidi trešdienās – pērkot 3 preces, saņemiet 20 % atlaidi!** Papildu atlaides un īpie piejumi, tai skaitā 2+1.
BENU Aptieka visu janvāri piedāvā Apņemšanās kalendāru!
2024-01-02
Lai gadu pirmo mēnesi aizvadītu veselīgi un tādējādi smeltos iedvesmu veselīgiem paradumiem visam gadam, BENU Aptieka piedāvā Apņemšanās kalendāru! Tajā klientiem tiek piedāvāti noderīgi padomi un praktiskas idejas, kā padarīt savu ikdienu veselīgāku, uzlabot pašsajūtu ilgtermiņā, rūpēties par sevi un vienkārši justies labi ik dienas! Turklāt katru dienu padoms ir papildināts ar izdevīgu piedāvājumu, kas var padt praktiskā īstenanā!
Lai svētki skaisti un mīlestības pilni!
2023-12-15
Lai Jaunais gads gan jums, gan mīļajiem nes laimi un pašu svarīgāko – stipru veselību! Atcerieties, lai ik dienu justos laimīgi, enerģijas pilni un ar dzīves sparu, ir svarīgi rūpēties par savu un savu mīļo cilvēku labsajūtu un veselību! Tādēļ TAMRO vienmēr ir jums blakus – lai palīdzētu justies labi aJaunajā 2024. gadā.      
Ar sirsnību pret slimību! Nepaliec malā! Ziedo kopā ar BENU!
2023-12-01
Jau septīto gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”. Šīs kampaņas ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompentos ārstniebas izdevumus.
BENU Aptiekas farmaceite Elma Grīnhofa saņem apbalvojumu “Gada farmaceits 2023”
2023-11-06
Šī gada 3. novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības Gada konferencē tradicionāli tika pasniegti biedrības apbalvojumi “Gada farmaceits 2023”. Šogad šis godpilnais apbalvojums tika pasniegts arī BENU Aptiekas farmaceitei Elmai Grīnhofai, kas ikdienā strādā ar zāļu gatavošanu. Kopumā šogad šo apbalvojumu saņma 10 farcijas nozares speclisti.
Senioru pirmdienas BENU Aptiekās!
2023-10-23
Tagad un turpmāk – Senioru pirmdienas BENU Aptiekās! Katru pirmdienu BENU kartes īpašnieki, kas sasnieguši 60 gadu vecumu, pirkumiem saņems 20 % atlaidi!* Turklāt šī atlaide ir spēikvieBENU Aptiektienē.
BENU Aptieka uzsākam jaunu kampaņu – BENU Zāļu enciklopēdija!
2023-10-02
Atzīmējot Starptautisko farmaceitu dienu un rosinot lielāku informētību par farmācijas jomu, BENU Aptieka ir uzsākusi jaunu kampaņu – BENU Zāļu enciklopēdija. Tās ietvaros runāsim par nozīmīgākajiem farmācijas jomas atklājumiem un pagrieziena punktiem, kas mainījuši cilvēku ikdienu, sniedzot cilvēkiem arvien jaunas ārstniebas un profilakses iesjas! 
BENU Aptiekas Imunitātes kalendārs – noderīgs padoms un piedāvājums katru dienu
2023-09-04
Šoruden BENU Aptieka uzsākusi unikālu kampaņu “BENU Aptiekas Imunitātes kalendārs”. Tās ietvaros katru dienu klientiem ir iespējams uzzināt kādu veselībai noderīgu padomu – labsajūtai un imunitātes stiprināšanai vīrusu un saaukstēšanās laikā. Kopā ar padomu klientiem tiek piedāvāts arī atbilstošs piedājums no BENU e-Aptiekas akcim. 
Lepojamies ar BENU Aptiekas farmaceitēm un farmaceita asistenti – Dziesmu un Deju svētku dalībniecēm!
2023-07-03
Sākoties Vispārējiem Dziesmu un Deju svētkiem, vēlamies apsveikt ikvienu svētku dalībnieku un īpašu paldies teikt mūsu kolēģēm, kas piekrita dalīties savos svētku pieredzes stāstos un ļaut mums ieskatīties šajā skaistajā notikumā ar viņu acīm! Visas dalībnieces ir ar lielu pieredzi un vairākkārt piedalījušās Dziesmu un Deju svētkos. Turklāt visas atzīst – farmaceita zināšanas šalaikā īpi noder!
Svini vasaru droši kopā ar BENU Aptieku!
2023-06-01
Sākoties vasarai – atvaļinājumu, brīvlaika un festivāla laikam, BENU Aptieka uzsāk plašu vasaras kampaņu “Svini vasaru droši kopā ar BENU Aptieku!”. Tās laikā tiks sniegta noderīgi padomi par to, kā droši un veselīgi pavat Jāņus un avisu vasaru!
BENU e-Aptieka svin divu gadu jubileju!
2023-05-22
22. maijā BENU e-Aptiekā sākas divu gadu jubileju svinību kampaņa! Šie divi gadi BENU e-Aptiekai ir bijuši attīstības pilni – sasniegti jauni pārdošanas rekordi un ieviesti jauni risinājumi un piejumi e-aptiekas klientiem.
Iespēja iepazīt farmaceita profesiju Ēnu dienā BENU Aptiekā
2023-03-16
Ikgadējās Ēnu dienas aktivitāšu ietvaros, arī šogad aicinām iepazīt farmaceita profesiju un darba specifiku kādā no BENU Aptiekām! Ēnu diena BENU Aptiekās sniegs skolēniem lielisku iespēju tuvāk iepazīt farmaceita profesiju un ikdienas darbu, saprast, vai šī profesija viņiem ir piemērota nākotnes izvēlei, kā arī vienkārši aizraujoši pavadīt dienu kopā ar BENU Aptiekas farmaceitiem un farmaceitu asistentiem.
Visā labdarības kampaņas “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” laika posmā saziedoti 93 000 eiro
2023-02-15
Arī šogad BENU Aptieka ziedojusi 12 tūkstošus eiro Bērnu slimnīcas fondam (BSF) valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām. Ziedotie līdzekļi savākti labdarības kampaņas “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” ietvaros, kuru jau sesto gadu organizēja BENU Aptieka sadarbībā ar BSF. Kopš kampaņas sākuma BENU Aptieka kopā ar klientu atbalstu bērnu onkoloģijas ārstniebai kopuir ziedojusi 93 000 eiro.
Svētku gaidīšanas laiks ir klāt!
2022-12-08
Svētku gaidīšanas laiks ir klāt! Lai izdodas sajust svētku noskaņu, ieraudzīt svētku brīnumu un dāvāt siltumu un prieku saviem mīļajiem! Vēlam mīlestības pilnus Ziemasstkus un vesegu Jauno 2023. gadu!
BENU Aptieka turpina labdarības kampaņu, lai palīdzētu bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām
2022-12-01
Jau sesto gadu pēc kārtas BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”. Šīs kampaņas ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompentos ārstniebas izdevumus.
Tamro Latvija īpašnieks pabeidz lielāko iegādes darījumu uzņēmuma vēsturē
2022-11-04
Tamro Latvija īpašnieks PHOENIX Group ir iegādājies farmācijas vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmuma McKesson Europe daļas, tādējādi nodrošinot sev Eiropā lielākā farmācijas vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmuma pozīciju. Darījums tika noslēgts 2022. gada 31. oktobrī pēc atļaujas saņemšanas no iesaistīto valstu konkurences uzraudbas iesm.
BENU Aptieka atzīmē 10 gadu jubileju
2022-10-10
Šogad aprit 10 gadi, kopš BENU Aptieka uzsāka darbību Latvijā – šo gadu laikā visos lielākajos Latvijas reģionos ir atvērtas un darbojas gandrīz 80 aptiekas un BENU e-Aptieka, kopumā nodarbinot vairāk nekā 400 darbinieku. Tāpat šajā laikā BENU Aptieka pārliecinoši ir kļuvusi par vienu no farmaceitiskās aprūpes nozares līderiem un vadošajiem ekspertiem, kā arī iesaistījusies virksocli nogu projektu.
Aptauja: gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju pārāk reti apmeklē ģimenes ārstu
2022-09-23
Lai arī ģimenes ārstu ir ieteicams apmeklēt katru gadu, gandrīz puse jeb 48% Latvijas iedzīvotāju to dara retāk – 4% aptaujāto apmeklē ģimenes ārstu reizi divos gados, 6% – retāk, 36% – ļoti reti, tikai tad, kad parādās veselības problēmas, 2% – nekad, bet vēl 3% nevaja sniegt vai sniedza citu atbildi.
Aptauja: vairāk nekā 2/3 iedzīvotāju rudenī sagaida jaunu Covid-19 uzplaiksnījumu
2022-07-28
Vairāk nekā 2/3 jeb 68 % aptaujāto Latvijas iedzīvotāju rudenī sagaida jaunu Covid-19 pandēmijas uzplaiksnījumu (23 % – jā, 45 % – drīzāk jā), secināts BENU Aptiekas Stresa termometra datos, kas iegūti sadarbībā ar kompāniju GEMIUS, aptaujājot vaik nekā 1400 respondentu.   
Tamro un BENU Aptieka novēl priecīgu Jāņu ielīgošanu!
2022-06-16
Gatavojoties Jāņu svinībām, Tamro kopā ar BENU Aptieka aicina ielūkoties BENU sētā, kurā pirmssvētku rosība jau rit pilnā sparā! Šeit BENU Aptiekas vēstneši Lauris Reiniks, Maija Rozīte Krištopane, Regīna Devīte un Ilze Vazdika jau rotājas svētku vainagiem, klāj svētku galdus un apdzied farmaceitu jeb senāk sauktu – aptiekāru – profesiju! Pievienojieties šai sirsnīgajai, vasarīgajai noskaņai un baudiet svētkus jautri, droši un veselīgi! Ar skanīgu sveicienu novēlam Jums veselīgus Jāņus un saulainu visu zo vasaru!
BENU Aptiekā darbu uzsākuši farmaceiti no Ukrainas
2022-05-02
Lai sniegtu atbalstu patvēruma meklētājiem no Ukrainas, BENU Aptieka uzņem darbā un aicina pieteikties Ukrainas farmaceitus un farmaceita asistentus. Jau šobrīd darbu BENU Aptieku tīklā ir uzsāki vaiki farmaceiti no Ukrainas.
Tamro Baltija un BENU Aptieka Ukrainas atbalstam ziedo medicīnas preces 100 000 EUR vērtībā
2022-03-02
Lai sniegtu nepieciešamo atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotājiem, medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums Tamro Baltija un BENU Aptieku tīkls Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ziedo medicīnas un pirmās palīdzības preces kopumā 100 000 EUR rbā.
BENU Aptieka izņem no sortimenta Krievijā un Baltkrievijā ražotas preces
2022-03-01
Solidarizējoties ar Ukrainas tautu un nosodot Krievijas izvērsto karadarbību un agresiju, BENU Aptieku tīkls ir pieņēmis lēmumu no sortimenta un turpmākās tirdzniecības izņemt visus medikamentus, medicīnas ierīces, uztura bagātinātājus un citas preces, kas ir ražotas Krievijā vai Baltkrievijā. Tādējādi no šodienas, 1. marta, Krievijā un Baltkrievijā ražotas preces vairs nav pieejamas tirdzniecībā nevienā no 79 BENU Aptiekām visā Latvijā, nedz aBENU e-aptiewww.benu.lv.
BENU Aptieka bērnu onkoloģijas ārstēšanai ziedo 12 tūkstošus eiro
2022-02-23
BENU Aptieka ziedojusi 12 tūkstošus eiro Bērnu slimnīcas fondam (BSF) valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām. Ziedotie līdzekļi savākti labdarības kampaņas “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” ietvaros, kuru jau piekto gadu organizēja BENU Aptieka sadarbībā ar BSF. Kopš kampaņas sākuma BENU Aptieka kopā ar klientu atbalstu bērnu onkoloģijas ārstniecībai kopuir ziedojusi 81 000 eiro.
BENU Aptieka – klientu apkalpošanas līderis Latvijā
2022-01-28
BENU Aptieka ir atzīta par klientu apkalpošanas kvalitātes līderi Latvijā, starp visiem aptieku tīkliem uzrādot augstākos klientu apkalpošanas kvalitātes rādītājus – ir izpildīti 90,6% pētījunoteikto kvalites kririju.
TAMRO sveic svētkos!
2021-12-09
Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana ir īpašs posms, kad vistumšākajā gada laikā cenšamies saskatīt visgaišāko – dāvāt siltumu un prieku mūsu mīļajiem, izjust svētku sajūtu un noticēt brīnumam. Vienlaikus šis ir rosības laiks – mēs izvirzām jaunus mērķus, ko sasniegt, un ieceres, ko piepildīt, gribam visu paspēt un visu izdarīt! Šajā laikā aicinām rast mirkli sev, ieklausīties svētku noskaņās, pamanīt skaistos mirkļus un arī noskatīties mūsu stku sveicienu! Priegus stkus!
BENU Aptieka dāvina digitālās klavieres jaunizveidotajam atbalsta centram Pērle
2021-12-06
Šā gada 3. decembrī Cēsīs durvis vēris atbalsta centrs Pērle, kurā tiks nodrošināta palīdzība cilvēkiem ar garīga rakstura un funkcionāliem traucējumiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem un viņu ģimenēm. Lai centrs varētu pilnvērtīgi nodrošināt plānotos pakalpojumus, kā arī organizēt deju, kustību un mūzikas nodarbības, BENU Aptieka tīkls centram ziedojis digis klavieres.
TAMRO un BENU Aptieka Latvijas Peldēšanas federācijai ziedo 2000 antigēnu testu
2021-11-30
Uzņēmums TAMRO sadarbībā ar BENU Aptieku Latvijas Peldēšanas federācijai ziedojuši 2000 ātro antigēnu testu, lai veiktu regulāru bērnu testēšanu pret Covid-19 un nodrošinātu viņiem epidemioloģiski drošu treniņu vidi, kā arī atjaunotu piekļuvi peldēšanas sporta treniņiem un vispugai fiziskajai atsbai.
Aptauja: būtiski pieaudzis iedzīvotāju satraukums par Covid-19 izplatību
2021-11-10
Strauji pieaugot Covid-19 saslimstības rādītājiem, ir ievērojami palielinājies iedzīvotāju satraukums par pandēmijas izplatību, sasniedzot augstākos rādītājus visā pandēmijas laikā. Oktobra beigās ļoti augsts satraukums bija teju katram ceturtajam jeb 24% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju (savu satraukumu 10 baļļu skalā vērtēja ar 9 un 10), savukārt vidēji augsts satraukuma līmenis pašlaik ir 30% aptaujāto (savu satraukumu 10 baļļu skalā vērtē ar 7 un 8), atklāts BENU Aptiekas Stresa termometra datos, kas iegūti sadarbībā ar kompāniju GEMIUS, oktobra beigās aptaujājot vairāk nekā 3100 respondentu. Turklāt šobrīd satraukuma rādītāji pat ir nedaudz augstāki nekā šī gada sākumā, kad tika sasniegti augstākie iedzīvotāju satraukuma rādītāji – tobrīd savu satraukumu kā ļoti augstu novērtēja 20% aptaujāto iedzīvotāju, bet vidēji augsts satraukuma menis bija 27% respondentu.
Aptauja: Jaunajam Covid-19 izplatības vilnim mērķtiecīgi gatavojas 39% Latvijas iedzīvotāju
2021-10-12
Paaugstinoties Covid-19 izplatības rādītājiem un sākoties ārkārtējai situācijai valstī, aktualizējas jautājums par iedzīvotāju fizisko, mentālo un ekonomisko gatavību jaunajam pandēmijas triecienam. BENU Aptiekas Stresa termometra dati atklāj, ka jaunajam Covid-19 uzliesmojumam mērķtiecīgi gatavojas 39% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, tai skaitā veic uzkrājumus, seko līdzi aktuālajai informācijai par Covid-19 situāciju, pastiprināti rūpējas par fizisko un mentālo veselību, mēģina izvairīties no pārmērīga stresa u. tml., kamēr 55% atzīst, ka nekā īpaši tam negatavojas (32% – drīzāk nē, 23% – nē), bet 6% konktu atbildi sniegt nevaja.  
BENU Aptieka uzsāk loteriju BENU kartes klientiem
2021-09-06
Šī gada septembrī BENU Aptieka uzsāk plašu kampaņu, kurā informēs klientus par BENU kartes sniegtajām iespējām un priekšrocībām. Kampaņā piedalās visi BENU Aptiekas iemīļotie vēstneši – Lauris Reiniks un Maija Rozīte Krištopāne, BENU Goda seniores, aktrises Ilze Vazdika un Rena Dete
Jaunas zināšanas un profesionālā izaugsme kopā ar TamroLearn!
2021-08-18
Tiešsaistes apmācības un pakalpojumi ir kļuvuši par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, parādot, ka jaunas zināšanas var iegūt ātri un ērti sev piemērotā laikā un vietā. Tādēļ, sekojot pasaules vadošajām tendencēm, Tamro Baltics ir radījis jaunu, inovatīvu digitālo risinājumu veselības aprūpes speciālistu profesionālajai izaugsmei – TamroLearn. TamroLearn vīzija ir pastāvīgi veicināt veselības aprūpes speciālistu kompetenci un uzlabot esošās prasmes viBaltijā.
BENU Aptieka atsāk plaši novērtēto Stresa termometra pētījumu
2021-07-26
BENU Aptieka atsāk līdz šim sabiedrībā un mediju vidē plašu atzinību guvušo pētījumu sēriju – BENU Aptiekas Stresa termometru, kurā tiek noskaidrots iedzīvotāju stresa pašvērtējums, kā arī attieksme pret dažādu Covid-19 profilakses pasākumu ievērošanu. Balstoties uz aptaujā gūtajiem pierādījumiem, iedzīvotājiem tiek sniegti Latvijā atzītāko ārstu un ekspertu ieteikumi fiziskās, emocionālās un gas labsatas uzlabanai.
Aptauja: Iedzīvotāju satraukums par Covid-19 samazinās
2021-06-14
Iestājoties saulainam laikam un uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, iedzīvotāju satraukums par Covid-19 izplatību samazinās. Jaunākie BENU Aptiekas Stresa termometra dati atklāj, ka 10 baļļu skalā savu satraukumu ar 9 un 10 novērtējuši 14% aptaujāto iedzīvotāju, kas ir mazāk nekā šī gada februārī un 2020. gada martā, kad ļoti augsts satraukuma līmenis bija attiecīgi 20% un 18% iedzīvotāju. Tāpat jaunākie dati liecina, ka vidēji augsts satraukuma līmenis (7 un 8) saglabājas 27% respondentu, vidējs (5 un 6) – 25%, savukārt zems satraukuma menis ir 34% Latvijas iedvoju.
Laura Reinika tiešsaistes minikoncerts – 27. maijā!
2021-05-26
Par godu BENU e-aptiekas atklāšanai esam sarūpējuši muzikālu pārsteigumu ikvienam e-aptiekas apmeklētājam – Laura Reinika populārāko un skanīgāko dziesmu minikoncertu!  Baudi iemīļotās dziesmas un pozitīvo atmosfēru! Dejosim un dziesim dzi visi kopā!
Aktīvu darbu uzsāk BENU Aptieka e-aptieka
2021-05-01
Lai nodrošinātu ātru, ērtu un drošu bezrecepšu medikamentu, veselības, skaistuma un labsajūtas preču iegādi, BENU Aptieka ir atvērusi e-aptieku, kurā šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 3200 preču tādās kategorijās kā skaistums un ādas kopšana, uztura bagātinātāji, medicīnas preces, higiēna, kā arī nepieciešamās lietas māmiņām un bērniem. E-aptiekā veiktie pasūtījumi tiek pieti viLatvijas teritorijā.
Aptauja: Iedzīvotāju satraukums par Covid-19 atkal pieaug
2021-04-01
Latvijā turpina pieaugt iedzīvotāju satraukums saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Jaunākie BENU Aptiekas Stresa termometra dati atklāj, ka 10 baļļu skalā savu satraukumu ar 9 un 10 novērtējuši 20% aptaujāto iedzīvotāju, kas pārsniedz gan 2020. gada martā, gan oktobrī iegūtos datus, kad ļoti augsts satraukuma līmenis bija attiecīgi 18% un 11% iedzīvotāju. Tāpat jaunākie dati liecina, ka vidēji augsts satraukuma līmenis (7 un 8) saglabājas 27% respondentu, vidējs (5 un 6) – 25%, savukārt zems satraukuma menis ir 29% Latvijas iedvoju.
Vigantolvit® un Livsane dāvina vitamīnus 700 mediķiem vairāk nekā 16 000 eiro vērtībā!
2021-03-01
Martā medikamentu vairumtirgotājs Tamro sadarbībā ar Vigantolvit® un Livsane zīmoliem uzsāka labdarības akciju “Plaša sirds”, kuras ietvaros dāvina vitamīnus Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fondam un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Attīstības biedrībai, lai atbalstītu mediķus, kuri jau vairāk nekā gadu cīnās ar pandēmiju – ārstē un aprūpē Covid-19 pacientus. Vitamīnu komplektu kopējā vērtība ir 16 086 eiro, un abās slimnīcās tos saņems kopskaitā 700 mediķi, kuri ikdienā ārstē  Covid-19 pacientus.
BENU Aptiekas podkāstā eksperti stāsta par emocionālā atbalsta nozīmi bērnu onkoloģijā
2021-02-01
Covid-19 ir īpaši izaicinošs laiks ģimenēm, kurās bērnam ir diagnosticēta onkoloģiska saslimšana, jo papildus ikdienas rūpēm un neziņai ir parādījušies arī pandēmijas riski un rēķināšanās ar vēl stingrākiem ierobežojumiem. Tādēļ par pieejamā atbalsta iespējām, sadarbības un cerības nozīmi bērnu onkoloģijas ārstēšanā BENU Aptiekas podkāstāBērnu onkoloģija un emocionālais atbalsts stāsta Bērnu slimnīcas fonda (BSF) Vecāku mājas vadītāja Liene Indrāne un knispsihole Inese Lietaviete.
BENU Aptieka bērnu onkoloģijas ārstniecībai ziedo 12 000 eiro!
2021-01-01
Jau ceturto gadu pēc kārtas BENU Aptieka organizēja labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras laikā sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu tika vākti ziedojumi bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai. Šogad labdarības akcijas laikā saziedoti 12 000 eiro, savukārt kopš kampaņas sākuma BENU Aptieka kopā ar klientu atbalstu BSF kopumā ir ziedojusi 69 000 eiro, palīdzot daudziem bērnu onkoloģijas pacientiem un viņu vecākiem segt medikamentu iegādi, ceļa izdevumu un citas ar ārstēšanos saistas izmaksas.
Par Tamro vadītāju Latvijā kļūst Aleksejs Boroduļins
2020-12-04
Šā gada 1. decembrī notikušas izmaiņas Baltijā vadošā medikamentu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmuma Tamro Baltics un tās meitasuzņēmuma Tamro Latvija vadībā. Par Tamro Latvija vadītāju un vairumtirdzniecības direktoru iecelts Aleksejs Boroduļins, kas iepriekš strādāja uzņēmuma pārdošanas vadītāja amatā Latvijā. Savukārt līdzšinējais Tamro Latvija vadītājs Kestutis Dubinka pievienosies Tamro Baltics vabas komandai.
Aptauja: Šobrīd tuvinieku strīdi notiek biežāk nekā pavasarī
2020-12-03
Aizvien pieaugošā Covid-19 izplatība ir liels izaicinājums ne vien Latvijas veselības aprūpes sistēmai, bet arī iedzīvotāju mentālajai veselībai un cilvēku savstarpējām attiecībām. Straujās pārmaiņas ikdienā, satraukums par veselību un nākotni, kā arī attālinātais darbs un bērnu mācības rada papildu slodzi un var saasināt asavstars attiebas.  
Nepaliec malā! Ziedo mazo onkoloģijas pacientu atbalstam!
2020-12-01
Jau ceturto gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”. Kampaņas ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompensētos ārstniecības izdevumus. Kampaņa norisināsies visu decembri un aicina iesaisties ikvienu!  
Jaunākie dati: Šobrīd iedzīvotāji par Covid-19 uztraucas mazāk nekā pavasarī
2020-11-14
Šobrīd kopumā 11% Latvijas iedzīvotāju savu satraukumu saistībā ar Covid-19 izplatību vērtē kā ļoti augstu, 30% satraukuma līmenis ir vidēji augsts, 25% savu satraukumu vērtē kā vidēju, savukārt 33% aptaujāto satraukums par Covid-19 izplatību ir zems vai ļoti zems, secināts jaunākajos BENU Aptiekas Stresa termometra rezultātos. . Jaunākie dati parāda, ka salīdzinājumā ar pavasari iedzīvotāju satraukums ir samazinājies, jo marta beigās veiktajā aptaujā ļoti augsts satraukuma līmenis bija 18%, vidēji augsts – 34%, vidējs – 27%, zems vai ļoti zems – 21%. Joprojām trīs Latvijas iedzīvotāju nozīmīgākie stresa cēloņi ir bailes par savu un tuvinieku veselību (62,5%), sabiedrības daļas bezatbildība pret noteiktajiem ierobežojumiem (48,6%), kā arī bailes par valsts ekonomiskās darbības apstāšanos (37,6%). Tāpat starp nozīmīgākajiem satraukuma cēloņiem ir situācija darbā – iespējamā darba zaudēšana, algas samazināšanās vai sava biznesa zaudēšana (28,9%) un neziņa par medicīnisko preču un pakalpojumu pieejamību (21,7%). Sieviešu vidū ļoti augsts satraukuma līmenis par Covid-19 ir 14%, kamēr vīriešiem šis rādītājs ir 8%, bet vidēji augsts satraukuma līmenis ir 33% sieviešu un 28% vīriešu. Analizējot faktorus, kuri rada lielāko satraukumu, gan sievietes, gan vīrieši visvairāk uztraucas par savu un tuvinieku veselību (attiecīgi 67,8% un 57,1%), savukārt vīriešus vairāk uztrauc situācija darbā un potenciālā darba zaudēšana (sievietes – 26,8%, vīrieši – 31,8%). Psihoterapeite-psihiatre Sandra Pūce uzsver, ka jebkurš ilgstošs un pārmērīgs satraukums atstāj sekas uz cilvēka veselību, kas var izpausties kā izdegšanas sindroms, depresija, miega traucējumi, garastāvokļa svārstības, nemotivētas emociju un dusmu izpausmes, kā arī var saasināties tieksme pēc atkarību izraisošām vielām. Lai pārvarētu krīzes radīto satraukumu: ·         Kārtīgi izgulies! ·         Nepārslogo sevi ar informāciju! ·         Uzturies svaigā gaisā! ·         Fiziski kusties! ·         Dari sev tuvas lietas – skaties filmas, lasi grāmatas, klausies kursus! Pētījums veikts sadarbībā ar interneta pētījumu kompāniju GEMIUS, laika posmā no 20. līdz 21. oktobrim aptaujot 2779 respondentus.
BENU Aptiekas farmaceiti saņem Gada farmaceita titulu un atzinības rakstus
2020-11-09
Šī gada 6. novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Gada konferencē “Gada farmaceits 2020” apbalvojumu saņēmušas BENU Aptiekas farmaceites Rudīte Fomičeva un Ligita Alksne. BENU Aptiekas farmaceitēm pasniegti arī septiņi LFB atzinības raksti. “Gada farmaceits 2020” titulu ieguvušajai farmaceitei Rudītei Fomičevai balva pasniegta par godprātīgu un ilggadēju profesionālo darbību, izcilām prasmēm aptiekas kolektīva saliedēšanā un ieguldījumu jauno speciālistu apmācībā un darbaudzināšanā. R. Fomičeva, komentējot saņemto apbalvojumu, atzīst: “Farmaceita darbs ir misija, kurā svarīgākais ir katrā klientā, kas pie tevis atnāk, saredzēt cilvēku, censties viņu izprast un palīdzēt.” Farmaceite ir bijusi ilggadēja aptiekas vadītāja un uzsver, ka aptiekas darbā ļoti svarīga ir komanda, aptiekas iekšējais kodols, jo vadītājs viens pats bez komandas nespēj daudz paveikt. Tieši komandas saliedētība un savstarpēja sapratne, līdzīgās darba vērtības palīdz farmācijas jomā ievest jauno farmaceitu paaudzi, rādīt tai piemēru un iedvesmot kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes sniegšanai. Farmaceites gādībā profesionālās gaitas uzsākuši un nu jau par aptieku vadītājiem kļuvuši daudzi farmaceiti. R. Fomičeva atzīst, ka saņemtais tituls bijis pārsteigums un gandarījums reizē, kas radījis motivāciju turpmākajam darbam, un par to farmaceite saka lielu paldies saviem kolēģiem. Savukārt Ligitai Alksnei “Gada farmaceita 2020” tituls piešķirts par ieguldījumu farmaceita profesijas prestiža celšanā, par aptiekas kā viena no pagasta sabiedrības dzīves centriem nostiprināšanu un izcilu darbu iedzīvotāju farmaceitiskajā aprūpē. L. Alksne uzsver – farmaceita profesijas pamatā ir līdzestība un spēja saprast. Īpaši lauku aptiekā farmaceitiskajai aprūpei ir būtiska nozīmē. Cilvēki aptiekā vēršas ar visdažādākajiem jautājumiem ne vien par veselību un profilaksi, bet arī par jebkādām sadzīviskām lietām, piemēram, pagasta un administratīviem jautājumiem. L. Alksne atzīst – šogad liels skaidrojošais darbs farmaceitiem bija jāveic, mainoties kompensējamo medikamentu izsniegšanas kārtībai. Vienlaikus farmaceite piebilst, ka Liepas aptieka jau savlaicīgi bija veikusi priekšdarbus un jau agrāk bija cilvēkus informējusi par pieejamajiem medikamentu analogiem, tādēļ šis skaidrojošais darbs veicies veiksmīgi un raiti. L. Alksne aptiekā ir nostrādājusi jau 30 gadus un atzīst, ka vislielākā motivācija farmaceita darbā ir klienta paldies un apziņa, ka tu spēj kādam palīdzēt. “Turklāt īpaši patīkami ir saņemt apbalvojumu par savu ikdienas darbu, kas tev patīk,” saka farmaceite un novēl jaunajiem farmaceitiem būt līdzestīgiem un spēt uzklausīt ikvienu, kas ir vērsies pie viņiem pēc padoma. Zīmīgi, ka L. Alksne ir saņēmusi arī Priekuļu novada apbalvojumu “Gada cilvēks medicīnā 2019”. Īpašs LFB Atzinības raksts par profesionālu, ētisku un kompetentu viedokļa paušanu diskusijās par farmaceitiskās aprūpes un zāļu lietošanas jautājumiem publiskajā telpā tika piešķirts BENU Aptiekas farmaceitei Montai Zimertei. Tāpat LFB Atzinības raksti par veiksmīgu un nesavtīgu farmaceita profesionālās misijas pildīšanu krīzes apstākļos Covid-19 pandēmijas laikā piešķirts BENU Aptiekas farmaceitēm un aptieku vadītājām Inārai Jermašonokai, Ilvai Knēvei, Dacei Mozertei, Tatjanai Patenko, Baibai Prindulei, Andai Kononei.
BENU Aptieka atsāk pavasarī plaši novērtēto Stresa termometra pētījumu
2020-10-26
Paplašinoties Covid-19 izplatībai un valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, BENU Aptieka atsāk pavasarī sabiedrībā un mediju vidē plašu atzinību guvušo pētījumu sēriju – BENU Aptiekas Stresa termometru, kurā tiek noskaidrots iedzīvotāju stresa pašvērtējums, kā arī attieksme pret dažādu Covid-19 profilakses pasākumu ievērošanu. Balstoties uz aptaujā gūtajiem pierādījumiem, iedzīvotājiem tiek sniegti Latvijā atzītāko ārstu un ekspertu ieteikumi fiziskās, emocionālās un garīgās labsajūtas uzlabošanai. Jaunais BENU Aptiekas Stresa termometrs pievēršas ne vien iedzīvotāju satraukuma pašvērtējumam, kaitīgo ieradumu svārstībām un attiecībām ģimenē, bet arī skar tādus sabiedrības veselībai būtiskus jautājumus kā masku valkāšanu sabiedriskās vietās, gatavību vakcinēties pret Covid-19, kā arī fizisko aktivitāšu daudzumu pandēmijas laikā un rūpes par imunitāti. Turklāt jaunajā pētījumā ir apkopoti vairāk nekā 2700 respondenti, kas ir par tūkstoti vairāk nekā pavasarī. Pirmie rezultāti atklāj: ja Latvijā šobrīd būtu pieejama Covid-19 vakcīna, pret šo slimību vakcinēties būtu gatavi 47% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju (20% – jā, 27% – drīzāk jā), 40% pret Covid-19 drīzāk nevakcinētos (21% – nē, 19% – drīzāk nē), bet 13% aptaujāto konkrētu atbildi uz šo jautājumu sniegt nevarēja. Tāpat aptaujas dati parāda, ka, atrodoties sabiedriskās vietās, 75% respondentu maskas valkā vienmēr, 15% to dara dažreiz, 3% – reti, 6% tās nevalkā vispār, bet 1% konkrētu atbildi sniegt nevarēja.   Analizējot aptaujas datus pēc vecuma, atklājas, ka jaunieši vecumā no 18 līdz 24 gadiem ir tā sabiedrības daļa, kas pašlaik vismazāk būtu gatava vakcinēties pret Covid-19. Tāpat piebilstams, ka jaunieši sabiedriskās vietās visretāk izmanto sejas maskas. Sabiedriskās vietās maskas vienmēr valkā 61% aptaujāto jauniešu vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kamēr vecāka gadagājuma (55 līdz 74 gadi) cilvēku vidū šis rādītājs ir 78%. Attiecībā uz gatavību vakcinēties pret Covid-19 tikai 29% jauniešu norādījuši, ka būtu gatavi to darīt, kamēr visaugstāko gatavību Covid-19 vakcīnas saņemšanai izrāda iedzīvotāji vecumā no 55 līdz 74 gadiem – starp šī vecuma aptaujātajiem 51% būtu gatavi vakcinēties pret Covid-19. Latvijas Infektoloģijas centra vadītāja, profesore Baiba Rozentāle atgādina, ka masku valkāšanas mērķis ir mazināt Covid-19 izplatību, jo elpojot cilvēks ar sīkām sekrēta daļiņām apkārtējā vidē izdala vīrusus. Ja cilvēks uzliek masku, tad tā ir kā fizisks šķērslis, kas samazina vīrusu tālāku izplatību. Maskas jālieto vietās, kur nevar ievērot divu metru fizisko distanci starp cilvēkiem, un tas nozīmē praktiski visur, kur cilvēki satiekas, – veikalā, pastā, sabiedriskajā transportā, muzejā, teātrī vai darba kabinetā, respektīvi, visās publiskajās iekštelpās. Vienlaikus eksperte atgādina, ka svarīga ir pareiza masku valkāšana – tai ir jānosedz gan mute, gan deguns. Līdztekus masku valkāšanai svarīgi ievērot arī fizisko distanci, regulāri mazgāt rokas, dezinficēt un vēdināt telpas, kā arī ieteicams uzturēties svaigā gaisā. Pētījums veikts sadarbībā ar interneta pētījumu kompāniju GEMIUS, laika posmā no 20. līdz 21. oktobrim aptaujot 2779 respondentus.  
SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 50001 sertifikātus!
2020-09-01
  SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvaldības sismas standarta pram.    
BENU Aptieka klientiem piedāvā eko somas no pārstrādātām PET pudelēm
2020-07-01
Katru gadu jūlijs visā pasaulē tiek atzīmēts kā mēnesis bez plastmasas, kura laikā pastiprināti tiek organizētas aktivitātes videi draudzīga un ilgtspējīga dzīvesveida veicināšanai. Dati liecina, ka 2018. gadā 91% no vairāk nekā 300 miljoniem tonnu globāli saražotā plastmasas apjoma netika otrreizēji pārstrādāts, paaugstinot vides pieojuma un avesebas riskus.
BENU Aptieka nodrošina zāļu piegādi mājās riska grupu klientiem
2020-05-26
Sākot ar šā gada 26. maiju, BENU Aptieka nodrošina zāļu piegādi klientu dzīvesvietā. Šis pakalpojums pieejams ārkārtas situācijas laikā pacientiem, kuri atrodas karantīnā, pašizolācijā vai pieder pie riska grupas (hroniskie pacienti). Piegāde tiek veikta recepšu, kompensējamajiem, bezrecepšu medikamentiem, amedinism iem.
Pētījums: 70% Latvijas iedzīvotāju izjūt satraukumu pirms došanās ārpus mājām
2020-05-13
Covid-19 ierobežojumu mazināšana nozīmē, ka liela daļa iedzīvotāju vismaz daļēji atgriezīsies ierastajā ikdienas ritmā. Tomēr arī atgriešanās darbā un nelielu grupu pulcēšanās turpinās radīt veselības riskus, vienlaikus paaugstinot arī stresu un uztraukumu par savu un tuvinieku veselību. Iedzīvotāju uztraukumu par došanos uz sabiedriskām vietām apstiprina arī jaunākie BENU Aptiekas Stresa termometra rezultāti. Tajos secināts, ka 70% iedzīvotāju joprojām uztraucas brīžos, kad dodas ārpus mājām (9% ļoti uztraucas, 61% mazliet uztraucas), 25% par došanos ārpus mājām neuztraucas, bet 5% konkrētu atbildi sniegt nevarēja. Tomēr salīdzinājumā ar marta beigās veikto aptauju jaunākie rezultāti liecina, ka kopējais sabiedrības uztraukuma līmenis samazinās. Ja martā savu satraukumu kā ļoti augstu vērtēja 18% respondentu, tad maijā veiktajā aptaujā ādu atbildi sniegi 10% aptauto.
BENU Aptieka pēta: kā ilgstoša atrašanās mājās ietekmē attiecības ģimenē?
2020-05-07
Valstī noteiktie sociālās distancēšanās ierobežojumi nozīmē, ka iedzīvotāji izteikti vairāk laika pavada mājās. Tomēr ilgstoša izolēšanās un atrašanās četrās sienās var negatīvi atsaukties uz cilvēka emocionālo un garīgo labsajūtu, kā ar tuvinieku savstarm attiem.
Jaunākais BENU Aptiekas podkāsts pievērš uzmanību stresa mazināšanai Covid-19 laikā
2020-04-08
Sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, BENU Aptieka turpina būt pirmais farmācijas uzņēmums Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā podkāstus jeb unikālu audio saturu par aktuāliem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem, sniedzot sabiedrībai vērtīgus Latvijā atzītāko ārstu, veselības speciālistu un zinošu farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Ievērojot sociālo distancēšanos un rūpējoties par sarunas dalībnieku veselību, šis podsts tika ieraksts atliti.
No 1. aprīļa Latvijā mainās kompensējamo zāļu izrakstīšanas un iegādes kārtība.
2020-04-01
No 1. aprīļa Latvijā mainās kompensējamo zāļu izrakstīšanas un iegādes kārtība. Tāpēc aicinām mūsu klientus iespējami precīzi izrunāt visas neskaidrības ar ārstu jau receptes izrakstīšanas brīdī, lai aptiekā zāļu iegāde noritētu ātri un bez aizķeršanās. Jo īpaši svarīgi tas ir šobrīd – ārkārtas situācijas laikā, kad jāievēro piesardzības pasākumi un jāizvairās no ilgstas uzturēšas publiss vies.
BENU Aptieka kā sociāli atbildīgs uzņēmums, aicina ievērot drošības pasākumus aptiekās!
2020-03-25
Lai rūpētos par mūsu klientu veselību un drošību un ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, BENU Aptiekās tiek ieviesti sociālās distancēšanās pasākumi, jo tieši sociālās distances palielināšana ievērojami samazina inficēšanās risku un padz ierobot slibas izplabu.
BENU Aptiekās pie kasēm uzstāda organiskā stikla aizsargbarjeras
2020-03-20
Lai rūpētos par mūsu klientu un farmaceitu drošību un ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, BENU Aptieka visās aptiekās pie kases uzstādīs organiskā stikla aizsargbarjeras. Tas ļaus aptiekās vēl vairāk ierobežot fizisku saskarsmi un samazinās saslimšanas riskus gan farmaceitiem, gan klientiem.
Drošības pasākumi skolēnu brīvlaikam saistībā ar Covid-19
2020-03-13
Pirmdien, 16. martā, Latvijas skolās sākas ikgadējais pavasara brīvlaiks, tomēr šogad, valstij atrodoties ārkārtas stāvoklī saistībā ar Covid-19 vīrusa pandēmiju, tas noritēs krasi atšķirīgi no citiem gadiem. Ņemot vērā šo apstākli, esam apkopojuši ģimenes ārstes Zanes Zitmanes un BENU Aptiekas farmaceite Zandas Ozoliņas padomus drošākam skonu bvlaikam.
BENU Aptieka Latvija SIA – 3.vieta ‘TOP Darba devējs tirdzniecības sekotorā’
2020-03-09
CV-Online Latvia jau devīto gadu piedāvā Latvijas labāko un iekārotāko darba devēju topu dažādās kategorijās, kas tiek veidots, apkopojot darba ņēmēju balsojumu interneta aptaujā. Lai noteiktu pērnā gada TOP darba devējus, laika posmā no 2019. gada 2. decembra līdz 2020. gada 26. janvārim tika iegūti dati no vairāk nekā 11 000 respondentu, kas padara šo topu par uzticamu informcijas avotu darba tirgus dabniekiem.
BENU Aptieka saņem Latvijas Tirgotāju asociācijas balvu kā labākais aptieku tīkls Latvijā
2020-02-24
Ceturtdien, 21. februārī, BENU Aptieka saņēma Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) balvu kā labākais aptieku tīkls Latvijā. Savukārt par galvenās balvas ieguvēju un uzvarētāju tika atzīta BENU Aptieka t/c Alfa jeb BENU 6022, kas saņēma ne vien Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča apsveikuma rdus, bet aEUR 1000 naudas balvu.
SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001
2020-02-21
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvalbas sismas standarta pram
BENU Aptieka Valmierā – jaunā vietā!
2020-02-10
Šī gada 10. februārī durvis apmeklētājiem ir vērusi jauna BENU Aptieka Valmierā – jaunatvērtā RIMI hipermārketa telpās. Iepriekš šī aptieka atradās Ausekļa ielā 29, taču tagad tā gaida apmeklētājus un pastāvīgos klientus jaunās, modernās un plašās tels gas ielā 74.
BENU Aptieka ziedo 12 000 EUR un organizē ekspertu diskusiju par bērnu onkoloģiju Latvijā
2020-02-05
5. februārī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Saulaino dienu bibliotēkā BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) jau trešo gadu organizēja ekspertu diskusiju Bērnu onkoloģija Latvijā: kur vērsties pēc palīdzības? Šogad diskusijas mērķis bija kopīgi pārrunāt vecākiem pieejamo informatīvo, finansiālo un emocionālo atbalstu bērnu onkoloģisko saslimšanu gadījumā, kā arī sniegt inforciju par ārstēšanas norisi.
BENU Aptieka Jūrmalā kļuvusi vēl modernāka!
2020-01-28
28. janvārī pēc rekonstrukcijas durvis ir rusi BENU Aptieka rmalā!
BENU Aptieka Alfā tagad divreiz plašāka un vēl modernāka!
2019-12-11
Šā gada 11. decembrī tirdzniecības centrā Alfa Rīgā pēc rekonstrukcijas durvis ir vērusi BENU Aptieka jaunās, plašākās telpas. Jaunās aptiekas platība ir divas reizes lielāka par iepriekšējo, sasniedzot 146,5 m2. Šī ir pirmā BENU Aptieka, kurā ir iekārtota atsevišķa kase kosmētikas un nemedikamentu produktiem, un otrā BENU Aptieka, kurai ir iekots rindas regulators.
Ziedo mazo onkoloģijas pacientu atbalstam, izmantojot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju!
2019-12-02
Jau trešo gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompentos ārstniebas izdevumus.
Ar iedvesmu un skatu nākotnē aizvadīta 2. PHOENIX Pharmacy Partnership Eiropas konference
2019-11-29
No šā gada 10. līdz 12. oktobrim Amsterdamā notika jau otrā Eiropā lielākā neatkarīgo aptieku sadarbības zīmola PHOENIX Pharmacy Partnership Eiropas konference, kuras šī gada sauklis bija “Paceļot buras nākotnei”. Šogad konferences uzmanības centrā bija konkrēti risinājumi veselības aprūpei un farmācijas tirgum, kas šobrīd pārdzīvo nozīmīgas pārmaiņas, jo tirgū ienāk jauni konkurenti un piemas sdigitalicija.
BENU Aptieka – klientu apkalpošanas kvalitātes līdere jau trešo gadu pēc kārtas
2019-11-25
BENU Aptieka trešo gadu pēc kārtas starp visiem aptieku tīkliem Latvijā uzrāda augstākos klientu apkalpošanas kvalitātes rādītājus, pārliecinoši izpildot 83,2% pētījumā noteikto kvalitātes kritēriju, kas vienlaikus ir arī viens no augstākajiem rezultātiem Baltijā, secināts klientu servisa kvalitātes uzlabošanas uzņēmuma Dive jaukajumā.
BENU Aptieka – pirmā aptieka Latvijā ar Digitālo lojalitātes karti!
2019-11-20
Sākot ar šā gada oktobri, BENU Aptieka kā pirmais aptieku tīkls Latvijā ievieš jaunu, inovatīvu un klientiem un apkārtējai videi draudzīgu risinājumu – Digitālo lojalitātes karti, kas tiks iekļauta atjaunotajā un uzlabotajā BENU Aptiekas mobilaaplicijā.
SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001 un 50001 sertifikātus!
2018-08-01
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvaldības sistēmas standarta pram.        
IECELTS JAUNS TAMRO LATVIJA REĢIONĀLAIS VADĪTĀJS
2018-02-01
Kopš 2018. gada 29. janvāra Tamro Baltics projektu vadības direktors un Baltijas loģistikas attīstības direktors Kestutis Dubinka ieņem Tamro Latvija reģionālā vadītāja un vairumtirdzniecības direktora amatu. K. Dubinka strādā uzņēmumā kopš 2003. gada. Viņš ir absolvējis Kauņas Tehnoloģiju Universitāti un piedalījies PHOENIX grupas Eiropas vidējā līmeņa vadības attīstības programmā. Savu karjeru uzņēmumā Tamro Lietuva K. Dubinka sācis kā loģistikas vadītājs, līdz šim viņš bijis atbildīgs arī par loģistikas attīstību un farcijas pakalpojumiem Baltijā.  
Biznesa pusdienas
2016-11-16
Lai kopīgi atskatītos uz paveikto un dalītos ar nākotnes plāniem, 2016. gada nogalē „Tamro” visu Baltijas valstu ražotāju un partneru pārstāvjus pulja kos biznesa pusdies.
„Tamro” birojam un noliktavai jaunas mājas
2016-09-19
Septembrī „Tamro” piedzīvoja ievērojamas pārmaiņas. Tika atstāta ilggadējā mītne Rīgā, Kleistu ielā 24, lai turpmāk par savām mājām sauktu ēku Noliktavu ielā 5, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Gan jaunās biroja telpas, gan arī noliktavas veidotas modernas, kā arī videi draudgas, dedi darbiniekie
Karjeras izaugsme
2016-02-01
2016. gada nogalē Aijai Brantei apritēja jau 20 gadu, kopš viņa strādā uzņēmumā SIA „Tamro”. Jubilejas gads viņai bija īpašs, jo Aija kļuva par recepšu medikamentu kategorijas vadītāju. Būtiski, ka „Tamro” ir viņas pirun dz šim viedarbavieta.
Lai svētki skaisti un lesbas pilni!  
BENU Aptieka dāvina digitālās klavieres jaunizveidotajam atbalsta centram Pērle
Šā gada 3. decembrī Cēsīs durvis vēris atbalsta centrs Pērle, kurā tiks nodrošināta palīdzība cilvēkiem ar garīga rakstura un funkcionāliem traucējumiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem un viņu ģimenēm. Lai centrs varētu pilnvērtīgi nodrošināt plānotos pakalpojumus, kā arī organizēt deju, kustību un mūzikas nodarbības, BENU Aptieka tīkls centram ziedojis digis klavieres.